مشاوره رایگان
09382918864
آرایشگاه زنانه نگارخ
عظیمیه - میدان مهران
جنب پمپ بنزین
1399 دوشنبه 29 دی
 
آرایشگاه زنانه کرج

آرایشگاه زنانه نگارخ

پاکسازی پوست پاکسازی پوست
یكي از مراقبت هاي اساسي پوست با حذف سلول هاي مرده سطح پوست، برداشتن گرد و غبار، مواد آرايشي و چربي اضافي در سطح اپيدرم و باز كردن منافذ جهت تنفس، جذب مواد تقـويتي آبرسـان و احيـاء كننـده پوست را پاكسازي مي گويند.
پاکسازی پوست صورت پاکسازی پوست صورت
پاکسازی پوست برای رسیدن به پوستی سالم، شاداب و جوان تر، همیشه طرفداران زیادی را به دنبال دارد. ما در عظیمیه کرج منتظرتان هستیم تا پوستی پاک و شاداب خدمتتان را برای شما فراهم کنیم
روش های پاکسازی انواع مختلف پوست روش های پاکسازی انواع مختلف پوست
پاکسازی پوست کرج در آرایشگاه زنانه عظیمیه کرج به منظور لایه برداری و تخلیه ی جوش ها و دانه های سرسیاه یا سرسفید بدون التهاب است که به آن تخلیه کومودون ها نیز گفته می شود.
مراحل پاکسازی پوست مراحل پاکسازی پوست
پاکسازی پوست خشک و پاکسازی پوست چرب باید با دقت و توجه بیشتری نسبت به پاکسازی پوست نرمال در آرایشگاه زنانه عظیمیه کرج صورت گیرد زیرا از حساسیت بیشتری برخوردارند، پس توجه داشته باشید حتما آگاهی لازم را در رابطه با موادی که استفاده می کنید داشته باشید.
فواید پاکسازی پوست فواید پاکسازی پوست
پوست اولین سد دفاعی بدن محسوب می‌شود و چند وظیفه مهم را بر عهده دارد که یکی از این وظایف دفع سموم بدن و مواد زیان آور از طریق پوست است که به طور عمده از طریق غدد عرق موجود در پوست صورت می‌گیرد. برای داشتن پوستی زیبا لازم است تا از آن مراقبت کنیم و از اولین اقداماتی که لازم است در زمینه مراقبت از پوست صورتمان به کار گیریم پاکسازی آن می‌باشد. پاکسازی پوست کرج در آرایشگاه زنانه عظیمیه کرج با روش‌های مختلفی ازجمله استفاده از کرم‌ها و ماسک‌ها، بخور سرد و گرم و یا روش میکرو انجام می‌شود.