1402 دوشنبه 15 خرداد
 
آرایشگاه زنانه کرج

آرایشگاه زنانه نگارخ


اخبار و اطلاعیه ها

مراحل آماده سازی مو قبل شینیون

مراحل آماده سازی مو قبل شینیون

اگر مشتری موهایش را برای شینیون مو کرج همان موقع شسته باشد که خیلی عالی است ولی اگر مثلا ۸ صبح حمام کرده و ساعت ۴ عصر به آرایشگاه زنانه عظیمیه  کرج مراجعه کند دوبارهمو ها را شامپو میکنم و سعی میکنم از هیچ چیز دیگه ای استفاده نکنیم،به خصوص نرم کنندهبرای رفع سختی و خشکی مو از سرم دو فاز بدون چربی اسفاده میکنیم مو را شانه کرده وصد درصد مو رو خشک میکنیم.

 

مرحله اول قبل شینیون مو کرج  در سالن زیبایی نگارخ

قبل از شروع کار شینیون مو کرج مو رو بامحلول ژل و آب اسپری میکنم. یک قاشق ژل رو توی آب پاش میریزم و حل میکنمو روی مو اسپری میکنم و با لایه های نازک یک براشینگ حرفه ای میکنم.

آماده سازی موهای کم پشت و نرم جهت شینیون در کرج در سالن زیبایی نگارخ

اگر مو کم‌ پشت و نرم و نازک بود برای شینیونمو کرج با یک براشینگ ۹۰ درجه و ۱۸۰ درجه مو را حجم میدهیم و بعد ویو میکشم و طبق دیزایناگر لازم بود یک کرلی یا بیگودی میکنم

آماده سازی موهای معمولی برای شینیون کرج

موهای معمولی یک براشینگ حرفه ای میشوندما گاهی اوقات شقیقه ها و قسمت چتری مو را با اتو صاف میکنیم و بعد ویو و در حین کاربرای پرش مو و  وزگیری کمی کرم مو کمی ژل همپای ثابت شنیون  استفاده میکنم

و تافت و طبق استاندار از فاصله ۲۰ تا۳۰ سانتی زده میشه ودر اتمام کار یه تافت سنگین یا همون چسب مو برای فیکس کارم میزنیم

آماده سازی موهای لخت

اگر مو لخت و صاف بود ترجیحا سشوار نمیکشیمو فقط ریشه را ویو میکنم اگر این جنس موها هم یک بیگودی انجام شود بهتر مهار میشودو مدل جمع هم‌ مناسب تر است بخاطر سنگینی و لختی مو

 

موارد زیر رو در شینیون مو  کرج رعایت کنید:

 

کف سرتان را با شامپویی که کاملا چربی سررو بگیرد بشورید.

حتما از ماسک موی متناسب با مویتان استفادهکنید و بعد از 15 دقیقه مکث کنید و آبکشی کنید.

اگر موهای اسیب دیده و خیلی شکننده داری  وقتی موهایتان ابگیری کردید از اسپری ابرسان 2فاز استفاده کنید.

برای موهای کم حجم موها را خلاف جهت ریشهوبا برس گرد ریز سشوار و خشک کنید.

اگر موهای کم حجم و نازکی دارید از موسمو حجم دهنده به مقدار خیلی کم داخل دست اسپری کنید و کف موس رو  با نوک انگشت به ریشه موها بمالید.

اگر ارایشگر هستید موها را بصورت لایه نازکو دستتون در زاویه 90 تا 120 درجه با سربا حرکت دورانی سشوار کنید.

بجای پوش دادن ریشه بعد از براشینگ در قسمتریشه از دستگاه ویو خیلی ریز استفاده کنید.

هرگز در زمان فر کردن یا حالت دادن مو بابابلیس یا اتو کرلی از مواد فیکس کننده به مقدار زیاد استفاده نکنید! هر تکه مو کهحالت دار میکنید رو با گیره فلزی جمع کرده و بعد از خنک شدن با کمی اسپری فیکس و انگشتدست حالت دهید.

میتوانید زمانی کاه مو تازه سشوار شده وهنوز گرم هست چند بیگودی چسبی مانند تکیه گاه زیر ریشه قسمت های کم حجم بگذارید تابهپف کردن ریشه کمک کنید.

اگر به مهمانی میروید و نگران هستید کهدر مسیر و زیر حجاب موی شما خراب شود موهایتان را داخل تور نازک مخصوص شینیون به ارامیجمع کرده و با یک گیره نگه دارید و در مقصد انرا باز کرده و با کمی اسپری فیکس و کمکانگشتان مرتب کنید.