1402 سه شنبه 16 خرداد
 
آرایشگاه زنانه کرج

آرایشگاه زنانه نگارخ


اخبار و اطلاعیه ها

کاشت ناخن ژله ای چیست

کاشت ناخن ژله ای چیست


کاشت ناخن ژله ای یکی از انواع روش های حرفه ای کاشت ناخن در کرج است که در سالن زیبایی نگارخ انجام می شود و  زیبایی و جلوه خیره کننده ای به ناخن ها داده. در کاشت ناخن ژله ای  در آرایشگاه زنانه کرج به دلیل استفاده سه مرحله ای از ژل های مخصوص، ناخن ها درخشش و شفافیت بی نظیری به خود گرفته و نتیجه کاشت ناخن را چندین برابر زیبا می کند. در این شیوه از کاشت ناخن جزئیات مهمی وجود دارد که برای انجام آن باید به دقت این جزئیات را رعایت کنیم.

زیر سازی در کاشت ناخن ژله ای
زیر سازی ناخن در این شیوه از کاشت ناخن در آرایشگاه زنانه عظیمیه کرج ، همانند زیرسازی معمولی انواع کاشت ها است. در ابتدا مانیکور خشک به وسیله سوهان برقی انجام شده و پوسته های اضافی برداشته می شوند، سپس با سوهان زبر ، خراش هایی بسیار ظریف روی صدف ناخن ها ایجاد می کنیم. بعد از اتمام زیر سازی، از ضد قارچ استفاده می کنیم.

چگونگی کاشت ناخن ژله ای
برای این نوع کاشت ناخن در کرج از یک لایه نازک ژل برای قرار دادن اکستشن ژله ای روی ناخن ها استفاده می شود. پس از این کار، شما ناخن هایتان را در حالی که اکستنشن روی آن قرار دارد، زیر نور LED قرار می دهید. به گفته گلداستین، ژل شفاف هر گونه جای خالی بین اکستنشن و ناخن را پر و حتی محکم تر می کند ، درست شبیه کاشت ناخن اکریلیک.

قبل و بعد کاشت ناخن ژله ای
معمولا اکستنشن ها می توانند تا سه هفته دوام داشته باشند. هنگامی که قصد خارج کردن آنها را داشته باشید باید از فویل و استون استفاده کنید تا آنها خیس خورده و آماده خارج شدن از ناخن شوند.
البته لازم به ذکر است که در کاشت ژله ای ناخن از انواع نرم و سخت استفاده شود و اگر کاشت ژله ای از نوع سخت صورت گرفته باشد، استون قدرت کافی برای خارج کردن آنها از ناخن را ندارد. این نوع کاشت ها برای افرادی که دارای ناخن های بسیار شکننده و نازک هستند پیشنهاد نمی شود.

مزایا و معایب کاشت ناخن ژله ای
بتینا ، کاشت ناخن اکریلیک را به عنوان یک گزینه خوب برای مشتری هایش پیشنهاد نمی دهد چرا که می گوید: این نوع کاشت ناخن هم برای مانیکوریست و هم برای مشتری مضر است و نتیجه نهایی از نظر من طبیعی نیست چرا که منهمه چیز را با ظاهر طبیعی بیشتر ترجیح می دهم.
کاشت ناخن ژله ای در آرایشگاه زنانه عظیمیه کرج امن تر و مطمئن تر از اکریلیک است ولی متاسفانه اگر آن را به مدت طولانی استفاده کرده و یا به طور صحیح از ناخن جدا نشود، موجب ضعیف شدن ناخن می شود. همچنین استفاده از لامپ های UV در این روش نیز چندان بی ضرر نیست، البته خطر ابتلا به سرطان های بدخیم ناشی از لامپ های کاشت ناخن فوق العاده کم است.
کاشت ناخن ژله ای کرج سالم تر است، البته نه فقط برای کسی که این کاشت روی ناخن هایش انجام می شود بلکه برای ناخن کاری که آن را انجام می دهد نیز بهتر است. گلداستین حتی متعجب است که چطور هنوز در برخی سالن ها همچنان کاشت ناخن اکریلیک را انجام می دهند چرا که مواد شیمایی مضر در آن به کار می رود و این مواد می تواند حساسیت های پوستی، مشکلات تنفسی و حتی در موارد جدی تر به کلیه و چشم ها آسیب برساند.

مواد مصرفی در کاشت ناخن ژله ای

  •     ضد قارچ
  •     پرایمر مخصوص کاشت ژل
  •     بیلدینگ ژل ( ژل زیر سازی )
  •     فینیشینگ ژل ( ژل استحکام دهنده )
  •     تاپ شاین ( ژل نهایی درخشان )
  •     محلول کلینر
  •     دستگاه UV و یا LED