1402 سه شنبه 16 خرداد
 
آرایشگاه زنانه کرج

آرایشگاه زنانه نگارخ


اخبار و اطلاعیه ها

شینیون فرانسوی رسمی

شینیون فرانسوی رسمی

شینیون فرانسوی رسمی
این مدل شینیون مو کرج مدرن ودر عین حال رسمی است، مدلی ساده که شما می‌توانید به اسانی با یک پیراهن یقه باز ست کنید.

برای مو هاي کوتاه
طبق معمول شینیون کرج کردن مو هاي کوتاه سخت تر است ، همچنین انتخاب مدل برای موی کوتاه نیز دشوارتر از مو هاي بلند است. این شینیون فرانسوی رابه اسانی می‌توانید روی مو هاي کوتاه اعمال کنید و چهره اي جذاب داشته باشید.

شینیون فرانسوی کلاسیک
شاید بتوان این مدل را یکی از سنتی ترین و کلاسیک ترین مدلهای جمع کردن  در سالن زیبایی نگارخ دانست، مدلی که مو را در پشت سردرهم و نامنظم تر نشان می‌دهد اما در جلو سر بسیار مرتب و جذاب است. این مدل کمی پایین تر از مدل های دیگر  شینیون در کرج قرار میگیرد و طبق معمول برای این که جذابتر شود دریک سمت آن از گل یا گیره تزیینی استفاده میشود.

جمع بالای سر
برخلاف مدل های دیگر در آرایشگاه زنانه عظیمیه کرج شینیون مو کرج مدل فرانسوی که بنظر می‌رسد پیچش مو به سمت پایین و روی گردن است، دراین مدل مو به سمت بالا پیچیده شده است. این مدل شینیون فرانسوی نیز برای میهمانی هاي رسمی مناسب خواهد بود.

شینیون فرانسوی شلوغ
این مدل مو در آرایشگاه زنانه عظیمیه کرج که کمی درهم و شلوغ تر از سایر مدل ها در سالن زیبایی نگارخ  بنظر میرسد، یک مدل بی نقص و زیبا است به شرطی که روی مو هاي تازه شسته شده اعمال شود. پس از یک روز موها روغن طبیعی خودرا بازگردانده و دیگر نمی‌توانید
این مدل مو را آن طور که میخواهید درست کنید. باید به مو هاي تازه شسته شده کمی حجم دهید تا این مدل شینیون فرانسوی بهتر دیده شود. برای اینکار بهتر است از اتوی مویی که شیارهای بسیار ریز دارد استفاده کنید.

شینیون فرانسوی بافته شده
این مدل بسیار جذاب و زیبا است و از جمله فرم هایي است که در بالای سر انجام می‌شود. موها داخل هم به زیبایی و ظرافت بافته شده و پشت گردن آزاد می‌ماند. مدلی کلاسیک که با اضافه کردن یک گیره سر تزیینی کوچک میتواند جذابتر شود.
 
مدل پرنسس جنگجو
یک مدل دیگر شینیون عظیمیه کرج در آرایشگاه زنانه عظیمیه کرج که در آن مو آزاد و شلوغ است برای افرادی که نمیخواهند مدل موهای شان خسته کننده یا خیلی منظم باشد این مدل  در سالن زیبایی نگارخ پیشنهاد می‌شود. در نهایت بد نیست بدانید شینیون فرانسوی از جمله مدل هایي است که به اسانی روی مو انجام می‌شود و همیشه نیاز به آرایشگاه رفتن نیست. با آموزش یک مدل شینیون فرانسوی ساده میتوانید موهایتان را خودتان شینیون کنید.
شینیون موها در عظیمیه کرج در انواع مدل شینیون ساده و مدل شینیون کار شده موجود هستند و شما می توانید با توجه به ویژگی های ظاهری و مدل لباس مجلسی خود از بین این شینیون های متنوع مدل آرایش مویی مناسب را انتخاب کنید.