1402 دوشنبه 15 خرداد
 
آرایشگاه زنانه کرج

آرایشگاه زنانه نگارخ


اخبار و اطلاعیه ها

کاشت ناخن بصورت زیبایی طبیعی در مرکز کاشت ناخن عظیمیه

کاشت ناخن بصورت زیبایی طبیعی در مرکز کاشت ناخن عظیمیه

هیچ یک از متخصصین زیبایی ، جراحان پلاستیک ، آرایشگران ، گریمورها ، متخصصین کاشت ناخن و جمله افرادی که در سالن زیبایی نگارخ فعالیت می کنند نمی توانند ادعا کنند که از مادر طبیعت چیره دست تر بوده و محصولی که خلق می کنند از هنر دستان خداوند زیباتر است . از همین روی ، حتی اگر انسان هایی را می بینیم که ظاهر چندان زیبایی ندارند و یا ترکیب بندی چهره آن ها باب سلیقه ما نیست ، چرا که این ظاهر با اندکی پردازش و صرف زمان به ایده آل ترین شکل خود می رسد .
سالن زیبایی نگارخ که یک مرکز کاشت ناخن کرج می باشد  با ارائه سبک آرایشی زیبایی طبیعی در خدمت بانوان محترم می باشد.
در همین رابطه Natural Beauty یا زیبایی طبیعی ، گواهیست بر این ادعا که زیبایی ذاتی انسان و آن چیزی که باید باشد ، ارزشی فراتر از آرایش های افراطی دارد . این طرز فکر که منشاء پیدایش آموزش کاشت ناخن نچرال نیز بوده است ، سبب می شود تا افرادی که به هر دلیل نمی توانند ساختار طبیعی ناخن های خود را حفظ کنند ، به آن متوسل شوند .
به همین دلیل می توانیم این دو روش را که گاهی هم با نام Fade French که تلمیحی به مانیکور فرانسوی دارد ، یکی بدانیم . در این روش که مناسب افرادی با تاج ناخن کوتاه یا مشکل ناخن جوی هستند ، می توان بدون استفاده از تیپ یا فرمر به آموزش کاشت ناخن نچرال پرداخت .
در کاشت ناخن کرج نچرال پس از اینکه ناخن مورد نظر را سوهان کشیده کرده و براقی آن را از بین بردیم و همانند روش های دیگر کاشت ، ضد قارچ را روی ناخن کشیدیم ، صبر می کنیم تا این ماده خشک شود . در آرایشگاه زنانه در عظیمیه کرج قدم بعدی پرایمر را روی سطح پخش کرده و سپس مواد کاشت را می گذاریم . یادمان باشد که در این روش خبری از تیپ یا فرمری که به ما در ادامه کشش قلمو کمک می کردند نیست ، پس تا حدی استاندارد و به اندازه ای که یک ناخن طبیعی می تواند داشته باشد آن را امتداد می دهیم .
ابتدا رنگ قویتر را در زمینه کار خود اعمال کرده ، سپس رنگ دوم را روی آن می زنیم و با کشیدن متوالی قلمو آن را محو می کنیم ؛ این در حالیست که در کاشت ناخن در مرکز کاشت ناخن عظیمیه بصورت نچرال رنگ های ما نمی توانند هر رنگی باشند و برای اینکه ذات طبیعی بودن عمل حفظ شود ، لازم است تا رنگ ها متناسب با رنگ های  طبیعی ناخن های مشتری ساخته شوند .
در ادامه گفتنیست که سوهان کشی های پایانی در کاشت ناخن کرج در در مرکز کاشت ناخن عظیمیه بصورت  نچرال از اهمیت بالایی برخوردار است ، چرا که در این روش لایه های رنگی یا افزونه هایی تزئینی به ناخن اضافه نمی شود تا عیوب احتمالی سوهان کشی را مخفی کند ، نمی خواهیم ماحصل فعالیت های ما غیر واقعی جلوه کند ؛ لذا با استفاده از ابزار های الکترونیکی و دستی انحنا دار ، دیواره داخلی ناخن تازه کاشته شده را باید نازک کرده و لبه های آن را نیز از لوث وجود مواد اضافه پاک کرد .