1402 سه شنبه 16 خرداد
 
آرایشگاه زنانه کرج

آرایشگاه زنانه نگارخ


اخبار و اطلاعیه ها

نکاتی در مورد کاشت ناخن کرج با قالب

نکاتی در مورد کاشت ناخن کرج با قالب

نکاتی در مورد کاشت ناخن با قالب
نکته مهمی که در کاشت ناخن کرج با قالب در مرکز کاشت ناخن عظیمیه  باید رعایت گردد این است که موقع اندازه گیری بایستی قالب مورد نظر کمی بزگتر از صدف ناخن باشد زیرا مواد داخل آن پر میگردد و سایز ناخن ایجاد شده بعدا کوچکتر می گردد.
همچنین در کاشت ناخن با قالب در مرکز کاشت ناخن عظیمیه  بایستی قبل از موادگیری قلم را چندین بار داخل لیکوئید غوطه ور کنید تا حبابها از بین بروند در غیر این صورت داخل کاشت حبابهای ریز نمایان میگردد.
در سالن زیبایی نگارخ موقع پر کردن مواد در داخل قالب سعی کنید ضخامت تمامی قسمتها تقریبا یکسان باشد و حتما کناره های قالب هم به اندازه کافی مواد داشته باشد وگرنه ناخن ها شکننده تر شده و دوام کمتری خواهند داشت.
از تیپ استفاده نشده و مستقیما مواد روی ناخن اصلی کار گذاشته میشود ولی کلا میشود همین مراحل را با وجود تیپ انجام داد که در این صورت مواد به زیر ناخن شره نمیکند و کار تمیز تر میشود.در صورتی که هنوز تسط کامل به کار با قالب ندارید از تیپ استفاده کنید.منتها باید تیپ را سوهان بزنید تا کمی نازک شود .
این نوع  کاشت ناخن کرج از این جهت که نیاز به سوهان کشی فراوان ندارد و به پوست اطراف ناخن آسیب نمی رساند و نیز کاشتی بسیار صاف و صیقلی به ما میدهد بسیار مورد توجه و محبوب است و زمان کاشت نیز تا حد زیادی کاهش می یابد.