1402 دوشنبه 15 خرداد
 
آرایشگاه زنانه کرج

آرایشگاه زنانه نگارخ


اخبار و اطلاعیه ها

 هدیه ای خاص به نام تابلو آسمان شب

هدیه ای خاص به نام تابلو آسمان شب

تاریخ آشنایی با معشوقتان،روزی  که عشق را برای اولین بار تجربه کردید و یا روزی را که پیوند آسمانی تان را رقم زدید و یا زندگی مشترک  خود را آغاز نمودید تابلو آسمان و تابلو صورفلکی آن تاریخ را در یک تابلو به تصویر بکشید. تابلو اسمان شب تولد قابلیت های دیگری هم دارد و می توانید دوست و عشق خود را غافلگیر کنید و صوت و صدای او را زیر تابلو به صدا در آورید.
تاریخ های مهم همیشه برای هر کسی در زندگی وجود دارد. همه ما دوست داریم این وقایع خاطره انگیز همیشه برای ما زنده بمانند و با خاطره بازی روزهای شاد مان ، شعف را به زندگی مان سرازیر سازیم.
تابلو آسمان شب یک هدیه متفاوت برای هر فردی، پیر یا جوان تفاوتی ندارد ،  برای همه بسیار جذاب خواهد بود.قیمت تابلو آسمان شب ، به ارزش تمام خاطراتی است که برای شما تداعی می شود .
محل عاشقی خود را با تابلو لوکیشن به تصویر بکشید و برای این کار می توانید از تابلو لوکیشن یاهمان تابلو نقشه استفاده نمایید. تابلو لوکیشن مکان مورد نظر شما را در قالب نقشه هایی زیبا به تصویر می کشد. اگر تمایل دارید مکان خاصی را برای همیشه از روی دیوار دل  به دیوار زندگی تان نصب کنید می توانید با تماس بگیرید و از قیمت تابلو لوکیشن مطلع شوید.

یکی از راه های بسیار خوب برای این کار استفاده از تابلو آسمان شب است. هر تاریخ و زمانی را که دوست دارید برای همیشه در زندگی تان بدرخشد را می توانید در ستاره های آسمان شب زندگیتان پر فروغ نگه دارید.  یکی از ایده های زیبا در تابلو اسمان امکان ایجاد شفق هایی زیبا می باشد،ما با سلیقه شما می توانیم در تابلو آسمان شففق های زیبا ایجاد کنیم که بر زیبایی آسمان شب شما می افزاید.
شاید برایتان جالب اما باور نکردنی بیاید اما با دیدن فیلم های سایت و تماس با ما می توانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب کنید. خلاصه بیکار نمانید،اگر به دنبال هدیه ای خلاقانه و زیبا برای دوستان خود هستید می توانید تابلو آسمان شب را امتحان کنید.
طاراحی و سفارش تابلو آسمان شب در استودیو دایری (https://diarystudio.com). برا ی اطلاع از قیمت تابلو آسمان شب و سفارش با ما تماس بگیرین.