1402 دوشنبه 15 خرداد
 
آرایشگاه زنانه کرج

آرایشگاه زنانه نگارخ


اخبار و اطلاعیه ها

اسم آرایشگاه زنانه در عظیمیه کرج

اسم آرایشگاه زنانه در عظیمیه کرج

معرفی تمام خدمات زیبایی ما در بهترین آرایشگاه زنانه عظیمیه کرج

شنیون
شنیون کرج به مدل دادن و آرایش مخصوص مو با استفاده از تور، کلیپس و گیره می‌گویند. خدمات شنیون کرج در سالن‌های زیبایی معمولا با توجه به جدیدترین مدل‌‌های ژورنالی و مطابق با سلیقه‌ی مشتریان انجام می‌شود. 
اسم آرایشگاه زنانه عظیمیه کرج

مدل شینیون ساده خانگی شیک و زیبا در آرایشگاه زنانه عظیمیه کرج
از مدل شینیون های ساده خانگی می توانید برای آرایش کردن موهای کوتاه و بلند در آرایشگاه زنانه عظیمیه کرج استفاده کنید.
شینیون کردن موها در آرایشگاه زنانه کرج کار نسبتا دشواری است و بهتر است شما با تمرین و تکرار زیاد مهارت لازم را در این زمینه بدست آورید. برای شینیون موها می توانید از انواع مدل های ساده و پرکار استفاده کنید که هر کدام از این مدل ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند. مدل شینیون های ساده هیچگاه از مد نمی افتند و علاوه بر این آرایش موهای ساده برای خانم هایی که تمایل دارند مدل مویی ساده داشته باشند می توانند انتخاب مناسب و ایده آلی باشند. مدل آرایش موی ساده را بهتر است با توجه به فرم صورت و سایر ویژگی های ظاهری خود انتخاب کنید تا زیبا و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.
اگر شما تمایل دارید آرایش موی ساده تان حرفه ای و مجلسی تر به نظر برسد بهتر است از بافت موی مجلسی در بین شینیون موهای خود استفاده کنید.
آرایش مو ساده می توانید در مکان های مختلف نظیر باشگاه ها و سالن های ورزشی برای فرم دادن به موهای کوتاه و بلند استفاده کنید.
مدل شینیون های ساده انتخابی مناسب و ایده آل هستند و این مدل آرایش مو در انواع مدل های شینیون باز و شینیون بسته در آرایشگاه زنانه عظیمیه کرج موجود است که انتخاب هر یک از این مدل ها به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

بسیاری از خانم‌ها تصور می‌کنند که شنیون مو تنها زمانی امکان‌پذیر است که موهای بلندی داشته باشند. چنین چیزی درست نیست. چرا که آرایشگران می‌توانند با استفاده از موهای مصنوعی یا طبیعی، حجم و قد موهای کوتاه را جبران کنند.
اسم آرایشگاه زنانه در عظیمیه
طراحی و هاشور ابرو

ابروهای بسیاری از خانم‌ها به‌دلایل مختلفی کم‌پشت است. برای ترمیم و بازسازی ابرو از روش‌هایی مانند هاشور ابرو استفاده می‌شود. در این روش‌ها، رنگدانه‌هایی سازگار در پوست کاشته می‌شوند. این رنگدانه‌ها شکلی مانند ابروی طبیعی به خود می‌گیرند. هاشور ابرو به دو روش میکروپیگمنتیشن و میکرونیدلینگ انجام می‌شود. این دو روش تفاوت‌های زیادی ندارند و تنها تفاوت‌شان در نوع قلم آنهاست.